غلتگیر و تشک و بالشت

غلتگیر و تشک و بالشت

غلتگیر نوزاد یکی از وسایل ضروری برای نوزاد می‌باشد که از خفگی نوزاد در خواب جلوگیری می‌کند. از غلتگیر نوزاد می‌توانید در سفر و گردش برای خواب بهتر فرزندتان استفاده کنید. 

معمولا تشک غلتگیر نوزاد به‌صورت شیب‌دار طراحی می‌شود تا از آسیب به ستون فقرات نوزاد جلوگیری کند و همچنین با داشتن حفره‌هایی جهت ایجاد گردش هوا از خفگی کودک حین خواب جلوگیری می‌کند. 

لیست انواع غلتگیر و بالشت کودک را می‌توانید در زیر مشاهده کنید. 

مامشو به پشتوانه‌ی تجربه‌ای که در حوزه‌ی نوزاد و کودک دارد لوازم سیسمونی مورد نیاز کودک مانند صندلی غذا، صندلی ماشین، روروئک، آغوشی، انواع اسباب‌ بازی و ... را نیز برای خرید مادران ارائه می‌کند. 

 

6 آیتم

تا بر صفحه

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی

فروشگاه اینترنتی مامشو با دارا بودن گستره‌ای از انواع کالاهای سیسمونی برای کلیه خانواده‌های گرامی در تلاش است که تجربه یک خرید اینترنتی لذت بخش را به شما هدیه کند. ارسال سریع، پشتیبانی دائم، گارانتی بازگشت وجه از جمله ویژگی های منحصر به فرد مامشو می‌باشد. گستره کالاهای ما شامل تخت و پارک نوزاد، صندلی غذای کودک، آغوشی نوزاد، روروک بچه، کریر نوزاد، کالسکه نوزاد، کالسکه دوقلو، کالسکه عصایی، تاب برقی نوزاد، صندلی ماشین کودک، نی نی لای لای نوزاد، اسباب بازی کودک، لباس نوزادی، شیشه شیر نوزاد، شامپو بچه، سیسمونی نوزاد و کودک  از برندهای معتبر کالا می‌باشد. مامشو امکان تحویل رایگان برای خرید بالای 100 هزارتومان در تهران را برای شما فراهم نموده است.