لباس نوزادی

لباس نوزادی همواره باعث سردرگمی مادران بوده است. نوزاد و کودک که نمی تواند صحبت کند و بگوید که گرمش است یا نه. انتخال لباس نوزادی مناسب و به عبارت درست تر ، لباس نوزاد دخترانه و لباس نوزاد پسرانه همواره باید مورد توجه والدین قرار گیرد. اما لباس نوزادی چه ویژگی هایی داشته باشد و چگونه باید لباس نوزاد دخترانه و لباس نوزاد پسرانه را انتخاب نمود؟ پزشکان توصیه می کنند که شما هر مقدار که لباس بر تن دارید و در آن راحت هستید باید لباس نوزاد شما یک لایه بیشتر داشته باشد. با مامشو همرا باشید.

رنگ لباس نوزاد دخترانه و رنگ لباس نوزاد پسرانه

لباس نوزادی ، لباس نوزادی دخترانه ، لباس نوزادی پسرانه ، سیسمونی کودک

لباس نوزادی حتما باید رنگ شاد داشته باشد و همچنین این رنگ ها روشن باشد تا در صورت مشاهده کثیفی و آلودگی بتوانید آن را بر طرف نمایید. استفاده از رنگ تند برای لباس نوزاد دخترانه و لباس نوزاد پسرانه توصیه نمی شود و رنگهایی نظیر سبز روشن، لیمویی، آبی، صورتی و سفید برای لباس نوزادی مناسب محسوب می گردد. سیسمونی نوزاد دختر و سیسمونی نوزاد پسر باید با سلیقه والدین آماده گردد تا لباس های مورد نظر آنها در سیسمونی لحاظ گردد.

چند دست لباس نوزادی داشته باشیم؟

رشد کودک در دوران نوزادی زیاد بوده و باید در خرید لباس نوزادی دقت کنید. معمولا 3 تا 4 دست لباس نوزاد پسرانه و لباس نوزاد دخترانه برای شما کافی می باشد. حتی بعضی از مادرها فرصت پوشاندن لباس نوزادی بر تن نوزاد خود را نمی کنند پس در خرید لباس نوزادی هول نباشید و عجله نکنید.

گول ظاهر لباس نوزاد دخترانه و لباس نوزاد پسرانه را نخورید.

لباس نوزادی ، لباس نوزادی دخترانه ، لباس نوزادی پسرانه ، سیسمونی کودک 

لباس نوزادی را فقط نخی تهیه کنید. الباف مصنوعی و پلاستیکی می تواند به بدن نوزاد شما صدمه وارد نماید و اگر به آنها حساسیت داشته باشد میتواند باعث بیماری پوستی شود. لباس نوزاد دخترانه و لباس نوزاد پسرانه را حتما باید نخی تهیه کنید. مخصوصا لباس زیر نوزاد که حتما باید نخی باشد. معمولا بر روی لباس نوزادی برچسبی قرار داده شده است که اطلاعاتی درباره نوع پارچه آن داده می شود. لباس نوزادی حتما باید از جنس کتان 100 درصد باشد و پیش از پوشاندن آن به نوزاد یک مرتبه لباس نوزادی را بشویید.اسباب بازی کودک خود را از مامشو تهیه کنید.

نه به وجود دکمه در لباس نوزادی

لباس نوزاد دخترانه و لباس نوزاد پسرانه حتما باید بدون دکمه باشد. علاوه بر دکمه باید از وجود وسایل تزئینی بر روی لباس جلوگیری نمود. لباس نوزادی باید از یقه مناسبی برخوردا باشد تا سر نوزاد به راحتی از آن رد بشود و از لباس هایی که در یقه آنها دکمه و چسب وجود دارد استفاده نکنید. لباس نوزادی اگر به صورت سرهمی باشد بهترین لباس برای نوزاد محسوب می گردد. در این شرایط با جابجا نمودن نوزاد دیگر لباس از شلوارش خارج نمی شود و به هنگام تعویض پوشک دیگری نیازی به در آوردن لباس نوزادی ندارید.

لباس نوزاد دخترانه و لباس نوزاد پسرانه و تکه های دیگر لباس

اگر تصمیم به خرید لباس نوزاد دخترانه و لباس نوزاد پسرانه دارید باید توجه داشته باشید که این لباس ها به لباس های دیگری نیاز دارند.

    • زیر پوش : زیرپوش باعث گرم نگه داشتن نوزاد می شود.
    • لباس رو : لباس رو باید سرهمی و با رنگ شاد باشد.
    • کلاه : انتخاب کلاه مناسب برای لباس نوزاد دخترانه و لباس نوزاد پسرانه یک ویژگی تلقی می گردد.
    • پیش بند : حتما برای جلوگیری از آسیب رسیدن به لباس نوزادی از پیش بند استفاده نمایید.
    • دستکش و جوراب : دستکش و جوراب باعث می گردد که نوزاد خود را چنگ نزند و به خود آسیب برساند.

فروشگاه اینترنتی مامشو با دارا بودن گستره‌ای از انواع کالاهای سیسمونی برای کلیه خانواده‌های گرامی در تلاش است که تجربه یک خرید اینترنتی لذت بخش را به شما هدیه کند. ارسال سریع، پشتیبانی دائم، گارانتی بازگشت وجه از جمله ویژگی های منحصر به فرد مامشو می‌باشد. گستره کالاهای ما شامل تخت و پارک نوزاد، صندلی غذای کودک، آغوشی نوزاد، روروک بچه، کریر نوزاد، کالسکه نوزاد، کالسکه دوقلو، کالسکه عصایی، تاب برقی نوزاد، صندلی ماشین کودک، نی نی لای لای نوزاد، اسباب بازی کودک، لباس نوزادی، شیشه شیر نوزاد، شامپو بچه، سیسمونی نوزاد و کودک  از برندهای معتبر کالا می‌باشد. مامشو امکان تحویل رایگان برای خرید بالای 100 هزارتومان در تهران را برای شما فراهم نموده است.