شامپو بچه و کاربرد شامپو بدن کودک و شامپو سر و بدن کودک

شامپو بچه نقش مهمی در نظافت نوزاد دارد. استفاده از شامپو بدن کودک به خانواده ها کمک می کند تا به شیوه مناسب از پوست بدن نوزاد خود محافظت کنند. شامپو سر و بدن کودک نیز مجموعه ای کامل از مراقبت های پوستی را برای کودک به همراه دارد که می تواند برای نظافت و حمام کودک استفاده شود. شامپو بچه به دلیل قدرت شویندگی کم و کم بودن PH قلیایی برای سر نوزاد بسیار مناسب می باشد. علت این است که استفاده از شامپو بچه و شامپو سر و بدن کودک برای سر کودکان که قدرت چربی سازی زیادی ندارند مناسب تلقی می گردد با مامشو همراه باشید تا بیشتر با شامپو بچه آشنا شوید. 

 • شامپو بچه برای ریزش مو
 • شامپو بچه
 • شامپو بدن کودک
 • شامپو سر و بدن کودک
 • شامپو بچه جانسون
 • شامپو بچه برای بزرگسالان
 • بهترین شامپو بچه خارجی

شامپو بدن کودک

شامپو بچه ، شامپو بدن کودک ، شامپو سر و بدن کودک

شامپو بدن کودک نیز باید به گونه ای باشد که باعث حساسیت و خارش بر روی پوست کودک نشود. استفاده از شامپوهای معمولی به جای شامپو بدن کودک و شامپو سر و بدن کودک سبس خشکی بیش از حد پوست کودک می شود. به دلیل این که بدن و سر کودک دارای قدرتی کم در چربی سازی میباشد استفاده از شامپوهای معمولی به جای شامپو بچه باعث خشکی پوست کودکان می شوند. استفاده از اسباب بازی کودک در استحمام کودک جهت سرگرمی نمودن وی توصیه می گردد.

شامپو سر و بدن کودک

شامپو سر و بدن کودک در واقع دو شامپو بچه و شامپو بدن کودک را در خود جای داده است. شامپو سر و بدن کودک نیز از خشکی پوست و سر کودک جلوگیری می کند. استفاده از شامپوهای معمولی به جای شامپو سر و بدن کودک باعث تارشدن، شکستگی، کدر و خشک شدن موها می شوند. استفاده از شامپو سر و بدن کودک سبب می شود که به هنگام شتشوی کودک خود فقط از یک شامپو استفاده نموده و تعداد شامپوهایی که برای کودک استفاده می کنید را کاهش می دهید تا از ایجاد تغییر در نوع شامپو برای کودک جلوگیری شود. سیسمونی نوزاد دختر و سیسمونی نوزاد پسر خود را از مامشو تهیه کنید.

شامپو بچه و نحوه استفاده از آن

 شامپو بچه ، شامپو بدن کودک ، شامپو سر و بدن کودک

شامپو بچه از کودکی تا سن 12 سالگی برای فرد قابل استفاده می باشد و بعد از این سن فرد می تواند از شامپوهای افراد بالغ استفاده نماید. بعضی افرادی که ریزش مو دارند از شامپو بچه استفاده می کنند که این عمل علمی نبوده و تنها برای افرادی که موی خشک دارند استفاده از شامپو بچه توصیه می گردد. استحمام کودک با شامپو بچه و شامپو بدن کودک باید روزانه انجام شود و در صورتی که تحرک کودک شما کم باشد می توانید دو روز یک بار از آنها استفاده کنید.

میزان مصرف شامپو سر و بدن کودک

اگر نوزاد و کودک خود را روزانه به حمام می برید استفاده از شامپو سر و بدن کودک یک دست کافی میباشد. اگر کودک خود را دور روز یک بار به حمام می برید باید دو دست از شامپو سر و بدن کودک استفاده کنید و همین طور اگر سه روز یک بار کودک را به حمام می برید بهتر است سه دست از شامپو سر و بدن کودک استفاده کنید. توصیه ما به شما استحمام روزانه کودک و استفاده یک مرتبه از شامپو سر و بدن کودک می باشد. خرید لباس نوزادی مناسب در مراقت از پوست کودک شما تاثیر گذار می باشد.

چه شامپو بچه ای خریداری کنیم؟

شامپو بچه ، شامپو بدن کودک ، شامپو سر و بدن کودک

 • شامپو بچه نباید دارای لبه های تیز و برنده باشد و اگر همچین شامپو بچه ای خریداری نمودید از دسترس کودک دور نگه دارید.
 • شامپو بچه نباید از قطعات ریز تشکیل شده باشد و شامپوهای عروسکی نیز نباید دارای درهای کوچک باشد.
 • شامپو بچه یا شامپو بدن کودک یا شامپو سر و بدن کودک می تواند حاوی تیله های رنگی باشد پس اگر از این نوع شامپوها خریداری نمودید مواظب باشید که در آن باز نشود تا کودک تیله های شامپو را ببلعد.
 • در موقع استحمام حتما در شامپو بچه را ببندید و آن را شستشو داده و سپس به کودک خود بدهید تا با آن بازی کند. تا حد امکان از به دهان بردن شامپو بچه توسط کودک جلوگیری نمایید.

فروشگاه اینترنتی مامشو با دارا بودن گستره ای از انواع کالاهای سیسمونی برای کلیه خانواده های گرامی در تلاش است که تجربه یک خرید اینترنتی لذت بخش را به شما هدیه کند. ارسال سریع، پشتیبانی دائم، گارانتی بازگشت وجه از جمله ویژگی های منحصر به فرد مامشو می باشد. گستره کالاهای ما شامل تخت و پارک نوزاد، صندلی غذای کودک، آغوشی نوزاد، روروک بچه، کریر نوزاد، قیمت کالسکه نوزاد، کالسکه دوقلو، کالسکه عصایی، تاب برقی نوزاد، صندلی ماشین کودک، نی نی لای لای نوزاد، اسباب بازی کودک، لباس نوزادی، شیشه شیر نوزاد، شامپو بچه، سیسمونی نوزاد پسر و سیسمونی نوزاد دختر از برندهای معتبر کالا بوده و مامشو امکان تحویل رایگان در تهران را برای شما فراهم نموده است.