کریر و سبدحمل

کریر نوزاد و عوامل موثر بر قیمت کریر

 کریر امروزه میان بسیاری از زوج‌های جوان که صاحب فرزند شده‌اند محبوب گردیده‌است.  کریر نوزاد که در واقع همان سبد حمل نوزاد نیز نامیده می‌شود، وسیله جابجایی نوزاد و یکی از اقلام مهم سیسمونی کودک تلقی می‌گردد. قیمت کریر باید پیش از خرید کریر نوزاد بررسی گردد. ایجاد توازن میان قیمت کریر و استانداردهای کریر می‌تواند منجر به خرید کریر نوزاد عالی شود.

استفاده از کریر باعث افزایش ایمنی کودک و آرامش والدین می‌گردد. کریر نوزاد همانطور که در بالا اشاره شد وظیفه جابجایی و حمل نوزاد را بر عهده دارد پس اگر شما در کنار کریر نوزاد می‌خواهید ساک نوزاد را نیز جابجا نمایید بهتر است که از کریر نوزاد با وزن کمتری استفاده نمایید تا بتوانید سایر وسایل نوزاد را نیز جابجا نمایید. کریر نوزاد با وزن بالا باعث خستگی پدر و مادر و در نتیجه کنار گذاشت کریر نوزاد از وسایل قابل حمل نوزاد می گردد.

وزن نوزاد به همراه کریر نوزاد بر دستان پدر و مادر وارد می‌شود و اگر دسته کریر نوزاد مناسب طراحی نشده‌باشد حتما والدین را با مشکل مواجه می‌نماید. بهتر است دسته کریر نوزاد از جنس پارچه باشد و از خرید کریر با دسته پلاستیکی خودداری نمایید. البته دسته کریر پارچه‌ای بر قیمت کریر تاثیر گذار می‌باشد.

 امروزه سازندگان کریر نوزاد در سرتاسر دنیا سعی دارند که وسیله ای چند کاره بسازند. کریر که وسیله حافظت از نوزاد را در بیرون از منزل بر عهده دارد می‌تواند به عنوان صندلی ماشین برای نوزاد نیز تلقی گردد. همچنین محافظ‌های سر و گردن را بر روی کریر به دقت بررسی نمایید تا آسیبی به فرزندان شما وارد نشود.

انواع کریر نوزاد و قیمت کریر نوزاد را می‌توانید در زیر مشاهده کنید. روروک بچه، صندلی غذای کودک و آغوشی نوزاد نیز وسایل دیگری هستند که برای راحتی بیشتر کودک مورد استفاده قرار می گیرند.

هیچ محصولی مطابق با انتخاب وجود ندارد.