کالسکه دوقلو

کالسکه دوقلو

کالسکه ازجمله وسایل ضروری سیسمونی کودک می‌باشد. خانواده‌های بسیاری هستند که دارای فرزندان دوقلو می‌باشند و مسلما نمی‌توانند هر دو فرزند را با خود روی دستانشان حمل کنند. کالسکه دوقلو این فرصت را به خانواده ها می‌دهد که  فرزندان  خود را در آنها قرار بدهند و به گردش و تفریح ببرند.

ویژگی‌های کالسکه دوقلو

  • کالسکه دوقلو به خاطر دوقلو بدون دارای اندازه بزرگی می‌باشد و جای بیشتری را برای حمل می‌گیرد.

  • برخی از کالسکه دوقلو‌ها لیموزین مانند هستند یعنی دراز و سنگین می‌باشند پس قرار دادن آنها در اتومبیل دشوار و سخت است.

  • نحوه قرارگیری دوقلوها در کالسکه دوقلو بدین صورت است که یا رو به روی هم هستند یا هر دو رو به جلو قرار می‌گیرند.

  • در برخی کالسکه دوقلو جا برای پای نوزاد کم می‌باشد. کالسکه دوقلو ساید باید ساید عرضی کمتر از 90 سانتی متر دارد که می‌تواند به راحتی از درهای اتاق‌ها و راهروها عبور کند. در این کالسکه دوقلو می‌توان صندلی را کاملا خواباند تا نوزاد از زمان تولد خود در امنیت کامل قرار بگیرد.

  • قابل توجه است که وزن برخی از مدل های کالسکه دوقلو از 9 کیلوگرم کمتر می‌باشد و می‌توان آنها را به راحتی داخل ماشین قرار داد.

  • برخی از مدل‌های کالسکه دوقلو برای یک نوپا و یک نوزاد طراحی گردیده‌است که صندلی در این نوع مدل ها رو به جلو تعبیه شده‌است و معمولا یکی از این صندلی ها را می‌توان خواباند. از این مدل کالسکه دوقلو می توان در زمانی استفاده نمود که هر دو کودک بتوانند بنشیند و معمولا از سایر کالسکه دوقلو ارزانتر می‌باشند.

  • برخی از کالسکه دوقلوها می‌تواند جاپایی را برای کودک تنظیم نماید و برخی از کالسکه دوقلو دارای کمربند ایمنی چند نقطه‌ای یا معمولی می‌باشند.

انواع کالسکه دوقلو و قیمت کالسکه‌ دوقلوها را می‌توانید در زیر ببینید.

برای تک فرزندها کالسکه‌عصایی انتخاب مناسبی است. وسایل ضروری سیسمونی  کودک شامل  نی نی لای لای نوزاد، تاب برقی نوزاد، روروک بچه، صندلی غذا و صندلی ماشین  نیز می‌باشد که  مامشو طیف‌گشترده‌ای از برند‌های مختلف از هرکدام را جهت بررسی و خرید در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

 

1 آیتم

تا بر صفحه

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی

فروشگاه اینترنتی مامشو با دارا بودن گستره‌ای از انواع کالاهای سیسمونی برای کلیه خانواده‌های گرامی در تلاش است که تجربه یک خرید اینترنتی لذت بخش را به شما هدیه کند. ارسال سریع، پشتیبانی دائم، گارانتی بازگشت وجه از جمله ویژگی های منحصر به فرد مامشو می‌باشد. گستره کالاهای ما شامل تخت و پارک نوزاد، صندلی غذای کودک، آغوشی نوزاد، روروک بچه، کریر نوزاد، کالسکه نوزاد، کالسکه دوقلو، کالسکه عصایی، تاب برقی نوزاد، صندلی ماشین کودک، نی نی لای لای نوزاد، اسباب بازی کودک، لباس نوزادی، شیشه شیر نوزاد، شامپو بچه، سیسمونی نوزاد و کودک  از برندهای معتبر کالا می‌باشد. مامشو امکان تحویل رایگان برای خرید بالای 100 هزارتومان در تهران را برای شما فراهم نموده است.