کالسکه و لوازم حمل

کالسکه نوزاد و قیمت کالسکه بچه

کالسکه نوزاد که با عناوین دیگری نظیر کالسکه بچه و کالسکه کودک نام برده می‌شود وسیله‌ای است که کودک را در آن قرار داده و برای پیاده روی در بیرون و انجام خرید استفاده می‌شود. امروزه استفاده از کالسکه کودک در میان مادران و خانواده ها رواج پیدا نموده است به طوری که کالسکه یکی از وسایل ضروری سیسمونی کودک به حساب می‌آید.

سرویس کالسکه چیست؟ 

منظور از سرویس کالسکه تکه‌های وسایل کودک می‌باشد که می‌تواند در آن قرار گیرد. سرویس کالسکه بر اساس تعداد وسایل دیگری (تکه) که در کنار آن قرار می‌گیرد به سرویس کالسکه 3 تکه، سرویس کالسکه 4 تکه، سرویس کالسکه 5 تکه، سرویس کالسکه 9 تکه و ... اسم گذاری می‌شود.

انواع سرویس‌های کالسکه

سرویس کالسکه 3 تکه: کالسکه، کریر و ساک لوازم

سرویس کالسکه 5 تکه: کالسکه، کریر، آغوشی، بیس و ساک لوازم

سرویس کالسکه 9 تکه: کالسکه، کریر، آغوشی، بیس، ساک لوازم، گهواره کنار مادر، تخت و پارک، صندلی غذاخوری، روروک

قیمت کالسکه بچه نیز به شکل ظاهری، کیفیت و شرکت سازنده‌ی آن وابسته است. مامشو با توجه به تجربه‌ی کاری خود در حوزه نوزاد و کودک انواع مختلفی از کالسکه ‌بچه و نوزاد مانند کالسکه عصایی و کالسکه دوقلو را در اختیار شما قرار می‌دهد که لیست آن‌ها را در زیر می‌توانید ببینید.

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 64 تا

تا بر صفحه
صفحه:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی

فروشگاه اینترنتی مامشو با دارا بودن گستره‌ای از انواع کالاهای سیسمونی برای کلیه خانواده‌های گرامی در تلاش است که تجربه یک خرید اینترنتی لذت بخش را به شما هدیه کند. ارسال سریع، پشتیبانی دائم، گارانتی بازگشت وجه از جمله ویژگی های منحصر به فرد مامشو می‌باشد. گستره کالاهای ما شامل تخت و پارک نوزاد، صندلی غذای کودک، آغوشی نوزاد، روروک بچه، کریر نوزاد، کالسکه نوزاد، کالسکه دوقلو، کالسکه عصایی، تاب برقی نوزاد، صندلی ماشین کودک، نی نی لای لای نوزاد، اسباب بازی کودک، لباس نوزادی، شیشه شیر نوزاد، شامپو بچه، سیسمونی نوزاد و کودک  از برندهای معتبر کالا می‌باشد. مامشو امکان تحویل رایگان برای خرید بالای 100 هزارتومان در تهران را برای شما فراهم نموده است.