نی نی لای لای

نی نی لای لای نوزاد و نی نی لای لای برقی

نی‌ نی لای لای نوزاد وسیله‌ای است که نوزاد را در خود جای می‌دهد و با وسایل بازی که بر روی آن تعبیه شده است به محل خواب نوزاد تبدیل می‌گردد. نی نی لای لای نوزاد در کنار تخت مادر قرار می‌گیرد. 

نی نی لای لای برقی دارای تنظیم سرعت می باشد تا بتوانید با توجه به وضعیت نوزاد خود، سرعت آن را تنظیم نمایید همچنین نی‌ نی لای‌ لای می‌تواند با حرکات خود عمل بغل نمودن کودک را برای وی شبیه سازی نماید. از مدل های نی نی لای لای نوزاد می توان هم به عنوان گهواره و هم به عنوان صندلی استفاده‌کرد.

وزن نگهداری آن‌ها متغییر می‌باشد که معمولا در حالت های مختلف تا 9 و 15 کیلوگرم را تحمل می‌کند

نی نی لای لای نوزاد نیز در سیسمونی نوزاد استفاده می‌گردد. به هنگام خرید نی‌نی لای‌لای برقی باید توجه داشته باشید که مدل آن دارای قابلیت شارژ شدن باشد یا با برق مستقیم کار کند.

 پیش از خرید نی نی لای لای نوزاد حتما لیست نیازمندی های خود را از این وسیله آماده نمایید تا بتوانید انتخاب درستی انجام بدهید:

  • آیا شما نیاز به یک نی نی لای لای برقی دارید یا مدل ساده آن برای شما کافی می باشد؟
  • الیاف به کار رفته در نی نی لای لای برقی با کیفیت بوده و باعث ایجاد حساسیت در فرزند شما نمی گردد؟
  • آیا نی‌نی لای‌لای برقی شما دارای اسباب بازی می‌باشد؟

بررسی قابلیت های نی نی لای لای نوزاد به هنگام خرید در فروشگاه به شما کمک می‌نماید تا انتخاب مناسبی داشته باشید. لیست انواع نی ‌نی ‌لای ‌لای را می‌توانید در زیر ببینید.

8 آیتم

تا بر صفحه

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی

فروشگاه اینترنتی مامشو با دارا بودن گستره‌ای از انواع کالاهای سیسمونی برای کلیه خانواده‌های گرامی در تلاش است که تجربه یک خرید اینترنتی لذت بخش را به شما هدیه کند. ارسال سریع، پشتیبانی دائم، گارانتی بازگشت وجه از جمله ویژگی های منحصر به فرد مامشو می‌باشد. گستره کالاهای ما شامل تخت و پارک نوزاد، صندلی غذای کودک، آغوشی نوزاد، روروک بچه، کریر نوزاد، کالسکه نوزاد، کالسکه دوقلو، کالسکه عصایی، تاب برقی نوزاد، صندلی ماشین کودک، نی نی لای لای نوزاد، اسباب بازی کودک، لباس نوزادی، شیشه شیر نوزاد، شامپو بچه، سیسمونی نوزاد و کودک  از برندهای معتبر کالا می‌باشد. مامشو امکان تحویل رایگان برای خرید بالای 100 هزارتومان در تهران را برای شما فراهم نموده است.