صندلی ماشین

صندلی ماشین کودک

صندلی ماشین کودک امروزه بیشتر از پیش مورد توجه خانواده‌ها قرار گرفته است. صندلی ماشین کودک به والدین کمک می‌کند که کودک خود را با آرامش کامل در خودرو قرار دهند و سپس به رانندگی بپردازند. اگر شما مادری هستید که زیاد رانندگی می‌کنید پس نیاز به یک صندلی ماشین کودک دارید تا کودک را در کنار خود قرار بدهید.

خرید صندلی ماشین کودک یک ضرورت محسوب می‌گردد. ضرورت صندلی ماشین بیشتر از نقطه نظر تامین امنیت کودک به هنگام رانندگی است. در طراحی صندلی ماشین به‌گونه‌ای عمل می‌شود که نیرو‌های خارجی اعمالی به پشت صندلی منتقل شود و آسیبی به کودک وارد نشود.

 پیش از خرید صندلی حتما بررسی نمایید که آیا صندلی ماشین بر روی خودرو شما نصب می‌گردد. وجود عبارت Universal بر روی جعبه صندلی ماشین کودک نشان می‌دهد که می‌توان صندلی را بر روی تمام خودروها نصب کرد. مراحل نصب صندلی ماشین کودک در داخل دفترچه راهنمای آن آمده است و فروشنده نیز می‌تواند به شما کمک نماید.

به هنگام نصب صندلی ماشین کودک حتما دقت کنید که به درستی بر روی اتومبیل شما نصب شود و صندلی ماشین  بیش از یک یا دو سانتی‌متر از آزادی حرکت نداشته‌باشد.

بهترین مکان قرارگیری صندلی ماشین کجاست؟

بهترین مکان برای صندلی ماشین کودک در قسمت عقب خودرو و وسط می‌باشد. قرارگیری کودک در این قسمت باعث می‌گردد که شما مدام چشمتان به کودک باشد و از وضعیت وی مطلع گردید. هر چقدر شما در خرید صندلی ماشین کودک هزینه نمایید باعث افزایش امنیت کودک خود می‌گردید. با بالا رفتن قیمت صندلی ماشین کودک حتما دقت کنید که کیفیت آن نیز متناسب با آن بهبود یابد. لیست انواع مختلف صندلی ماشین به همراه قیمت آن‌ها را می‌توانید در زیر ببینید. 

در کنار وسایل سیسمونی کودک مانند صندلی ماشین، صندلی غذا، کالسکه کودک، تخت کنار مادر و...، فروشگاه اینترنتی مامشو وسایل بهداشتی مورد نیاز کودک  را هم ارائه می‌کند. 

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 39 تا

تا بر صفحه
صفحه:
  1. 1
  2. 2

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی

فروشگاه اینترنتی مامشو با دارا بودن گستره‌ای از انواع کالاهای سیسمونی برای کلیه خانواده‌های گرامی در تلاش است که تجربه یک خرید اینترنتی لذت بخش را به شما هدیه کند. ارسال سریع، پشتیبانی دائم، گارانتی بازگشت وجه از جمله ویژگی های منحصر به فرد مامشو می‌باشد. گستره کالاهای ما شامل تخت و پارک نوزاد، صندلی غذای کودک، آغوشی نوزاد، روروک بچه، کریر نوزاد، کالسکه نوزاد، کالسکه دوقلو، کالسکه عصایی، تاب برقی نوزاد، صندلی ماشین کودک، نی نی لای لای نوزاد، اسباب بازی کودک، لباس نوزادی، شیشه شیر نوزاد، شامپو بچه، سیسمونی نوزاد و کودک  از برندهای معتبر کالا می‌باشد. مامشو امکان تحویل رایگان برای خرید بالای 100 هزارتومان در تهران را برای شما فراهم نموده است.