صندلی غذا

صندلی غذای کودک

صندلی غذای کودک از آن جهت تعبیه شده است که کودک شما هنوز برای نشستن بر روی صندلی ناهارخوری به قدر کافی بزرگ نشده است و به احتمال زیاد اگر از صندلی غذای کودک استفاده نشود میز ناهارخوری را نیز کثیف نماید.ایمنی صندلی غذا نکته‌ی مهمی است که حتما باید در نظر گرفته‌شود.

 صندلی غذای کودک دارای انواع متنوعی است که توضیح  بعضی از آن‌ها در زیر آورده شده‌است:  

  • صندلی غذای کودک استاندارد: این مدل صندلی غذای کودک دارای سینی می‌باشد. از این نوع صندلی می‌توان به هنگام یادگیری کودک در نشستن استفاده نمود و در بعضی از مدل‌های شیب دار نیز می‌توانید در کمتر از شش ماهگی کودک استفاده نمایید.
  • صندل غذای کودک سبک اروپایی: به دلیل اینکه این مدل دارای سینی نمی‌باشد شما می‌توانید از 9 ماهگی کودک را بر سر میز خود بیاورید و از این مدل به عنوان صندلی خردسال استفاده کنید.
  • صندلی غذای کودک ترکیبی: اگر هر دو ویژگی صندلی غذای کودک استاندارد و صندلی غذای کودک سبک اروپایی را با یکدیگر تلفیق کنیم به این نوع ترکیبی دست پیدا می کنیم. در این نوع صندلی می‌توان کودک را در 6 ماهگی داخل آن قرار داد و یا آن را به صندلی خردسال تبدیل نمود و کودک را بر سر میز غذای خود بیاورید. اما مدل ترکیبی تمام ویژکی های صندلی غذای کودک استاندارد را در خود ندارند.
  • صندلی غذای کودک قابل حمل: اگر شما فضای کافی برای استفاده از صندلی غذای کودک استاندارد را ندارید می‌توانید از صندلی غذای کودک قابل حمل استفاده نمایید. در این نوع صندلی شما می‌توانید آن را به میز و صندلی خود متصل نمایید و کودک را در داخل آن قرار دهید. 
  • صندلی غذای کودک حمایتی: در این نوع مدل که بعد از 18 ماهگی استفاده می‌شود شما می‌توانید کودک را در داخل آن قرار دهید و کمربند آن را ببندید تا کودک در جای خود قرار گیرد.
  • پشتی صندلی: این مدل به عنوان صندلی غذای کودک محسوب نمی‌گردد ولی به پشت صندلی وصل می‌گردد و با نوارهای امنیتی خود کودک را در محل خود نگه می‌دارد. از این مدل بیشتر در سفر استفاده می‌کنند و کلیه امکانات صندلی غذای کودک حمایتی را در خود جای نداده‌است. 

لیست انواع صندلی غذا را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

مامشو با هدف کمک به خرید وسایل کودک طیف گسترده‌ای از محصولات شامل صندلی ماشین کودک، نی نی لای لای نوزاد، اسباب بازی کودک، پوشاک و کفش  و ... را ارائه می‌دهد

1 آیتم

تا بر صفحه

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی

فروشگاه اینترنتی مامشو با دارا بودن گستره‌ای از انواع کالاهای سیسمونی برای کلیه خانواده‌های گرامی در تلاش است که تجربه یک خرید اینترنتی لذت بخش را به شما هدیه کند. ارسال سریع، پشتیبانی دائم، گارانتی بازگشت وجه از جمله ویژگی های منحصر به فرد مامشو می‌باشد. گستره کالاهای ما شامل تخت و پارک نوزاد، صندلی غذای کودک، آغوشی نوزاد، روروک بچه، کریر نوزاد، کالسکه نوزاد، کالسکه دوقلو، کالسکه عصایی، تاب برقی نوزاد، صندلی ماشین کودک، نی نی لای لای نوزاد، اسباب بازی کودک، لباس نوزادی، شیشه شیر نوزاد، شامپو بچه، سیسمونی نوزاد و کودک  از برندهای معتبر کالا می‌باشد. مامشو امکان تحویل رایگان برای خرید بالای 100 هزارتومان در تهران را برای شما فراهم نموده است.