روروئک

روروک بچه و بررسی قیمت روروک

روروک بچه از جمله وسایلی است که خانواده ها و زوج های جوان برای نوزاد و کودک خود تهیه می‌کنند تا راه رفتن را آموزش دهند. روروک بچه میان خانواده‌های ایرانی از علاقه مندی بالایی برخوردار می‌باشد و معمولا در سیسمونی کودک از این وسیله استفاده می‌شود. 

به کمک روروک نوزاد می‌تواند راه رفتن را خودش تجربه نماید و به بررسی محیط اطراف خود بپردازد.  قیمت روروک بچه به پارامترهای متنوعی وابسته بوده و با بررسی این ویژگی ها می توان قیمت روروک مناسب با بودجه خود را بیابیم. در زیر لیست پارامترهایی که بر روی قیمت روروک تاثیر می‌گذارند لیست شده‌است:

  • وجود مواردی نظیر پنل موزیکال، عروسک و ... بر قیمت روروک بچه تاثیر گذار می‌باشد.
  • قیمت روروک بچه در صورتی که روروک چند کاره (روروئک، واکر و دوچرخه) باشد مسلما بالاتر از روروک بچه به صورت ساده می‌باشد.
  • یکی از پارامتر ها وزن قابل تحمل روروک می‌باشد بدین صورت که قیمت روروک بچه با وزن قابل تحمل بالا گرانتر از سایر می‌باشد.
  • تاشو بودن روروک از دیگر مواردی است که برروی  قیمت روروک بچه تاثیر می‌گذارد.
  • موارد دیگری نظیر عمق، ارتفاع، قابلیت تنظیم ارتفاع، الیاف صندلی، عروسک دار بودن و ... بر قیمت روروک بچه تاثیر گذار است.

 باید اشاره کرد که استفاده از روروک بدین معنی نیست که نوزاد و کودک را رها کنیم و به سایر فعالیت‌های روزانه خود بپردازیم. استفاده از هر وسیله‌ای مانند روروک بچه نیازمند مراقبت از کودک در حین کار با آن وسیله می‌باشد.

لیست انواع روروک به همراه قیمت آن  را می‌توانید در زیر مشاهده کنید. گستره کالاهای فروشگاه مامشو شامل تخت و پارک نوزاد، صندلی غذای کودک، آغوشی نوزاد و پوشاک وکفش نیز می‌باشد که به مشتریان ارائه می‌شود.

 

11 آیتم

تا بر صفحه

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی

فروشگاه اینترنتی مامشو با دارا بودن گستره‌ای از انواع کالاهای سیسمونی برای کلیه خانواده‌های گرامی در تلاش است که تجربه یک خرید اینترنتی لذت بخش را به شما هدیه کند. ارسال سریع، پشتیبانی دائم، گارانتی بازگشت وجه از جمله ویژگی های منحصر به فرد مامشو می‌باشد. گستره کالاهای ما شامل تخت و پارک نوزاد، صندلی غذای کودک، آغوشی نوزاد، روروک بچه، کریر نوزاد، کالسکه نوزاد، کالسکه دوقلو، کالسکه عصایی، تاب برقی نوزاد، صندلی ماشین کودک، نی نی لای لای نوزاد، اسباب بازی کودک، لباس نوزادی، شیشه شیر نوزاد، شامپو بچه، سیسمونی نوزاد و کودک  از برندهای معتبر کالا می‌باشد. مامشو امکان تحویل رایگان برای خرید بالای 100 هزارتومان در تهران را برای شما فراهم نموده است.