تخت کنار مادر

تخت کنار مادر

تخت کنار مادر امروزه جزء مهمی از سیسمونی نوزاد محسوب می‌شود. با داشتن تخت کنار مادر، مادر می‌تواند نوزاد خود را در کنار تخت خود بخواباند و به راحتی به او رسیدگی کند. ارگونومی مناسب بعضی از تخت‌ها‌ به رفلاکس  بهتر نوزادان کمک می‌کند. 

بسیاری از تخت‌های کنار مادر امکان تنظیم ارتفاع را دارند و به راحتی قابل انتقال و اتصال به تخت مادر هستند. تخت کنار مادر به نوزادان تازه متولد کمک می‌کند که الگوی خواب مناسب خود را از همان ابتدا داشته باشند.

بسیاری از شرکت‌های سازنده تخت‌کنار مادر تشک‌های استاندارد آن را هم در اختیار مشتریان قرار می‌دهند که در صورت امکان بهتر است محصولات این شرکت‌ها خریداری شود.

لیست انواع تخت‌کنار مادر را می‌توانید در زیر مشاهده کنید. فروشگاهی اینترنتی مامشو به عنوان پیشتاز حوزه‌ی نوزاد و کودک محصولات دیگری چون شامپو، شیشه‌شیر، دستمال مرطوب را نیز ارائه می‌کند.

 

9 آیتم

تا بر صفحه

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی

فروشگاه اینترنتی مامشو با دارا بودن گستره‌ای از انواع کالاهای سیسمونی برای کلیه خانواده‌های گرامی در تلاش است که تجربه یک خرید اینترنتی لذت بخش را به شما هدیه کند. ارسال سریع، پشتیبانی دائم، گارانتی بازگشت وجه از جمله ویژگی های منحصر به فرد مامشو می‌باشد. گستره کالاهای ما شامل تخت و پارک نوزاد، صندلی غذای کودک، آغوشی نوزاد، روروک بچه، کریر نوزاد، کالسکه نوزاد، کالسکه دوقلو، کالسکه عصایی، تاب برقی نوزاد، صندلی ماشین کودک، نی نی لای لای نوزاد، اسباب بازی کودک، لباس نوزادی، شیشه شیر نوزاد، شامپو بچه، سیسمونی نوزاد و کودک  از برندهای معتبر کالا می‌باشد. مامشو امکان تحویل رایگان برای خرید بالای 100 هزارتومان در تهران را برای شما فراهم نموده است.