تخت و پارک

 تخت و پارک نوزاد

تخت و پارک نوزاد یکی از اقلام مهم سیسمونی کودک است که برای دوران کودکی و خواب کودک بسیار مناسب می‌باشد. به این دلیل که نوزاد در ماه های اول زندگی خود بیشتر در خواب می‌باشد،  وجود یک مکان امن همانند تخت و پارک نوزاد به افزایش امنیت نگهداری کودک کمک می کند.

 در خرید تخت و پارک نوزاد باید به ایمن بودن آن توجه مناسبی داشت. همانطور که اشاره شد نوزاد در ماه های اول بیشتر در خواب و استراحت می باشد و داشتن یک تخت و پارک ایمن می تواند در افزایش آرامش نوزاد کمک نماید.

با اینکه استاندارد مشخصی برای تخت و پارک نوزاد وجود ندارد با این وجود اندازه در حدود 110 در 75 سانتی‌متر و 90 در 70 سانتی‌متر مطلوب می‌باشد.

بعضی از شرکت های معتبر که در ساخت تخت و پارک نوزاد فعالیت دارند، این تخت را با تشک استاندارد ارائه می‌دهند و در صورت امکان از این شرکت‌ها خریداری نمایید. ولی اگر تصمیم به خرید تخت و پارک نوزاد از شرکتی دیگر را داشته‌باشید شما خودتان می‌توانید این تشک را فراهم کنید. بعضی از تشک‌ها دارای ارتفاع زیادی می‌باشند که برای نوزاد خطرناک است باید توجه کنید که ارتفاع تشک نباید بیشتر از 20 سانتی‌متر تجاوز نماید تا نوزاد شما در تخت و پارک با خطری مواجه نگردد.

 در زیر نمونه های مختلفی از تخت و پارک نوزاد را می‌توانید مشاهده ونسبت به خرید آن اقدام کنید. روروک بچه، آغوشی نوزاد  و نی‌نی لای‌لای از سایر وسایل کودک محسوب می‌گردد که فروشگاه اینترنتی مامشو طیف گشسترده‌ای از این محصولات را برای مشتریان ارائه می‌دهد.

13 آیتم

تا بر صفحه

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی

فروشگاه اینترنتی مامشو با دارا بودن گستره‌ای از انواع کالاهای سیسمونی برای کلیه خانواده‌های گرامی در تلاش است که تجربه یک خرید اینترنتی لذت بخش را به شما هدیه کند. ارسال سریع، پشتیبانی دائم، گارانتی بازگشت وجه از جمله ویژگی های منحصر به فرد مامشو می‌باشد. گستره کالاهای ما شامل تخت و پارک نوزاد، صندلی غذای کودک، آغوشی نوزاد، روروک بچه، کریر نوزاد، کالسکه نوزاد، کالسکه دوقلو، کالسکه عصایی، تاب برقی نوزاد، صندلی ماشین کودک، نی نی لای لای نوزاد، اسباب بازی کودک، لباس نوزادی، شیشه شیر نوزاد، شامپو بچه، سیسمونی نوزاد و کودک  از برندهای معتبر کالا می‌باشد. مامشو امکان تحویل رایگان برای خرید بالای 100 هزارتومان در تهران را برای شما فراهم نموده است.