تاب برقی

تاب برقی نوزاد

تاب برقی نوزاد وسیله‌ای است که  نوزاد در آن قرار می‌گیرد و پس از تنظیمات لازم تاب برقی نوزاد را به حرکت در می‌آورد. همه بچه ها عاشق تاب بازی هستند و در آن آرام می‌گیرند. اما کسی نمی‌تواند ساعت ها نوزاد را هل بدهد تا آرام بگیرد. تاب برقی نوزاد وسیله‌ای است که نوزاد را در خود جای می‌دهد و با شبیه سازی حرکت تاب باعث آرامش کودک می شود.

صندلی راحتی موجود در تاب برقی نوزاد با طراحی مناسب و الیاف مناسب خود می‌تواند کمک بزرگی برای رفلاکس نوزاد باشد. همچنین صندلی تاب برقی نوزاد قابلیت ویبره و پخش موزیکال دارد که احساس بسیار خوبی را در نوزاد ایجاد می‌کند.

نکات مهم در مورد تاب برقی

  • تاب برقی نوزاد معمولا برای نوزادان از 3 ماهگی به بالا استفاده می‌شود.
  • وزن قابل تحمل این تاب ها متغیر بوده و بستگی به نوع تاب برقی نوزاد خریداری شده دارد.
  • تاب برقی نوزاد می‌تواند هم با برق و هم با باتری کار کند.
  • مهمترین ویژگی تاب برقی وجوند ملودی موزیکال است که با توجه به نوع تاب این ملودی‌ها از تعداد مشخصی برخوردار می‌باشند.
  • تنظیم سرعت تاب برقی نوزاد نیز ازجمله ویژگی‌های آن است. به عنوان مثال ممکن است کودک شما در خواب باشد که در این شرایط بهتر است از سرعت های پایین استفاده کنید و یا اگر کودک شما بازیگوشی می‌کند از سرعت های بالاتر استفاده کنید.
  • وجود تایمر در تاب برقی نوزاد منجر به تنظیم زمان روشن بودن تاب می‌شود تا پس از یک تایم مشخص تاب برقی نوزاد از حرکت بایستد.
  • تاب برقی نوزاد داری کمربندهای محافظ می‌باشد تا از روی تاب به زمین نیافتد. همچین این محافظ ها ممکن است دارای گردنگیر نوزاد باشند تا به کودک شما صدمه ای وارد نگردد. 
  • تاب برقی نوزاد می‌تواند دارای سینی بازی باشد تا نوزاد و کودک اگر در حال تاب خوردن نباشند بتوانند با اسباب بازی موجود در سینی بازی، به بازی کردن بپرازند.

فروشگاه اینترنتی مامشو انواع مختلفی از تاب برقی را ارائه می‌کند که می‌توانید مشخصات و قیمت آن‌ها را در زیر ببینید. همچنین مامشو با سال‌ها تجربه در حوزه کودک و نوزاد دیگر وسایل مورد نیاز کودک همچون کالسکه کودک، صندلی ماشین، آغوشی، وسایل بهداشتی و ... را نیز ارائه می‌کند. 

9 آیتم

تا بر صفحه

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی

فروشگاه اینترنتی مامشو با دارا بودن گستره‌ای از انواع کالاهای سیسمونی برای کلیه خانواده‌های گرامی در تلاش است که تجربه یک خرید اینترنتی لذت بخش را به شما هدیه کند. ارسال سریع، پشتیبانی دائم، گارانتی بازگشت وجه از جمله ویژگی های منحصر به فرد مامشو می‌باشد. گستره کالاهای ما شامل تخت و پارک نوزاد، صندلی غذای کودک، آغوشی نوزاد، روروک بچه، کریر نوزاد، کالسکه نوزاد، کالسکه دوقلو، کالسکه عصایی، تاب برقی نوزاد، صندلی ماشین کودک، نی نی لای لای نوزاد، اسباب بازی کودک، لباس نوزادی، شیشه شیر نوزاد، شامپو بچه، سیسمونی نوزاد و کودک  از برندهای معتبر کالا می‌باشد. مامشو امکان تحویل رایگان برای خرید بالای 100 هزارتومان در تهران را برای شما فراهم نموده است.