آغوشی

آغوشی نوزاد و بررسی قیمت آغوشی نوزاد

 آغوش گرم پدر و مادر یک نیاز اساسی برای کودک محسوب می‌گردد. امروزه با افزایش مشغله های کاری، پدر و مادر ساعات کمتری در کنار فرزندان خود هستند. خستگی ناشی از مشغله‌ی زیاد با در آغوش گرفتن فرزندان می‌تواند از بین برود. آغوشی نوزاد وسیله‌ای است که به کمک آن می‌توان نوزاد و کودک را در آغوش گرفت تا ارتباط بهتر و نزدیک‌تری با نوزاد برقرار نمود.

آغوشی نوزاد معمولا از دو بند روی شانه و یکی روی کمر تشکیل شده است تا فردی که کودک و نوزاد را با آغوشی حمل می کند دو دستش آزاد باشد. این‌که آغوشی چقدر به دردتان می‌خورد به سبک زندگی‌تان بستگی دارد؛ اما باید بدانید که اگر به استفاده از آغوشی عادت کنید زندگی برای‌تان شیرین‌تر می‌شود. 

فواید استفاده از آغوشی نوزاد

  • آغوشی نوزاد و نوزاد خوشحال : گریه بچه ها همیشه باعث نگرانی والدین بوده است و همواره دنبال راهی آسان و ساده هستند که این میزان گریه را کاهش بدهند. طبق بررسی محققان استفاده از آغوشی نوزاد میزان گریه نوزاد را در طول روز تا 43% کاهش می‌دهد. 
  • کمک بیشتر به بچه در آغوشی نوزاد : نوزاد متولد شده در ماه های نخست با زندگی در خارج از رحم آشنا می‌شود در نتیجه استفاده از آغوشی نوزاد کمک می کند که نوزاد در نزدیک مادر بوده و با صدای قلب مادر به آرامش دست پیدا کند و بتواند به زندگی جدید در خارج از رحم آشنا شود.
  •  غذا دادن در آغوشی نوزاد : زمانی که قصد رفتن به بیرون را دارید و کودک و نوزاد شما نیز گرسنه است می‌تواند در آغوشی به کودک غذا بدهید. 
  • آغوشی نوزاد و دستان آزاد : وقتی کودک و نوزاد شما در آغوشی قرار گرفته است شما دارای دو دست آزاد هستید که می‌توانید به راحتی از آنها برای سایر امورات خود استفاده کنید.

 قیمت آغوشی نوزاد برای خانواده‌ها از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. باید به این نکته توجه نمود که قیمت آغوشی نوزاد متناسب با ویژگی های آن تغییر می‌کند. مامشو امکان خرید طیف گسترده‌ای از آغوشی‌ها به همراه قیمت آن‌ها را که در زیر این صفحه مشاهده می‌کنید، مهیا کرده است. 

 

هیچ محصولی مطابق با انتخاب وجود ندارد.