شیرخوری

وسایل شیرخوری کودک

نوزاد از بدو تولد تا حدود سن دو سالگی از شیر تغذیه می‌کند. ممکن است به دلایلی چون مشغله‌ی زیاد، مادر در کنار شیر خود از شیرخشک برای تغذیه کودک استفاده کند. در نتیجه لوازم شیرخوری در این بازه‌ی سنی نوزاد و کودک نیاز اساسی محسوب می‌شود.

شیشه‌شیر جزئ مهم‌ترین وسایل شیرخوری نوزاد است که هنگام خرید آن باید به فاکتورهایی از جمله وزن شیشه، سر گرد بودن آن و ارگونومی مناسب آن توجه شود.  

در فصول سرد سال برای گرم کردن شیر نیاز به گرمکن شیشه وجود دارد. مخصوصا هنگام مسافرت نیاز به گرمکن شیشه بیشتر احساس می‌شود.

وسایل شیرخوری کودک و نوزاد تاثیر مستقیمی بر روی تغذیه کودک دارد به همین دلیل استریل یودن آن‌ها مهم است. برای استریل کردن وسایل شیرخوری بهتر است از لوازم استریل‌کننده استفاده شود.

سر شیشه  به دلیل اینکه معمولا جنس سیلیکونی و یا پلاستیکی دارد بیشتر از 3 ماه سالم باقی نمی‌ماند از این رو باید هر چند وقت یکبار عوض شود.

لیست انواع وسایل شیرخوری به همراه قیمت آن‌ها را می‌توانید در زیر ببینید.

وبسایت مامشو با توجه به تجربه‌ی خود در حوزه‌ی نوزاد و کودک، وسایل سیسمونی نوزاد و کودک از جمله صندلی غذا، صندلی ماشین، کریر و سبد حمل، آغوشی و کالسکه را نیز ارائه می‌کند. 

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 167 تا

تا بر صفحه
صفحه:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی

فروشگاه اینترنتی مامشو با دارا بودن گستره‌ای از انواع کالاهای سیسمونی برای کلیه خانواده‌های گرامی در تلاش است که تجربه یک خرید اینترنتی لذت بخش را به شما هدیه کند. ارسال سریع، پشتیبانی دائم، گارانتی بازگشت وجه از جمله ویژگی های منحصر به فرد مامشو می‌باشد. گستره کالاهای ما شامل تخت و پارک نوزاد، صندلی غذای کودک، آغوشی نوزاد، روروک بچه، کریر نوزاد، کالسکه نوزاد، کالسکه دوقلو، کالسکه عصایی، تاب برقی نوزاد، صندلی ماشین کودک، نی نی لای لای نوزاد، اسباب بازی کودک، لباس نوزادی، شیشه شیر نوزاد، شامپو بچه، سیسمونی نوزاد و کودک  از برندهای معتبر کالا می‌باشد. مامشو امکان تحویل رایگان برای خرید بالای 100 هزارتومان در تهران را برای شما فراهم نموده است.