اسباب بازی

اسباب بازی کودک با بررسی اسباب بازی دخترانه و اسباب بازی پسرانه

اسباب بازی کودک را می‌توان یکی از مهمترین بخش‌های سیسمونی کودک در نظر گرفت. بازی فعالیتی مهم در تمام مراحل رشد اولیه کودک است و در حقیقت بازی می‌تواند به رشد طبیعی کودک از جهات مختلف فیزیکی ؛عاطفی و هوشی کمک کند.

اسباب بازی کودک حتما باید با توجه به سن کودک تهیه گردد. سالانه تعداد بسیاری از کودکان بر اثر استفاده نادرست از اسباب بازی کودک روانه بیمارستان می‌شوند که پس از بررسی های به عمل آمده مشخص می گردد که اسباب بازی پسرانه یا اسباب بازی دخترانه خریداری شده برای کودک مناسب نبوده است و باعث آسیب رساندن به کودک گردیده است.

اسباب‌بازی‌های مناسب هر سن

  • تولد تا یک‌سالگی: اسباب‌بازی‌هایی که توانایی دستی کودک را تقویت و تحریک می‌کنند مانند اسباب‌بازی‌هایی که به هنگام تکان دادن صدا تولید می‌کنند.
  • یک تا سه سالگی: اسباب‌بازی هایی که توانایی هل دادن یا کشیدن دارند و یا بازی‌های فکری خیلی ساده مثل پازل ساده
  • سه تا پنج سالگی: در این سن کودکان دوست دارند با هم‌سن ای خود بازی کنند، بازی هایی مثل عروسک‌بازی، بازی های بر روی تخته

    حتما در خرید اسباب بازی کودک برای فرزند خود که کمتر از سه سال سن دارد از اسباب بازی های بزرگ استفاده کنید.

حضور خود والدین در بازی کودکان برای ایفای نقش هم‌بازی هم ضروری است. خلاقیت‌هایی که خود والدین در حین بازی دارند نقش مهمی در رشد مهارت‌های کودکان دارد.

به غیر از اسباب بازی کودک، مامشو وسایل دیگری چون  تاب برقی نوزاد، نی نی لای لای نوزاد و روروک بچه برای آرام کردن و شادی کودکان به مشتریان ارائه می‌کند.  

1 آیتم

تا بر صفحه

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی

فروشگاه اینترنتی مامشو با دارا بودن گستره‌ای از انواع کالاهای سیسمونی برای کلیه خانواده‌های گرامی در تلاش است که تجربه یک خرید اینترنتی لذت بخش را به شما هدیه کند. ارسال سریع، پشتیبانی دائم، گارانتی بازگشت وجه از جمله ویژگی های منحصر به فرد مامشو می‌باشد. گستره کالاهای ما شامل تخت و پارک نوزاد، صندلی غذای کودک، آغوشی نوزاد، روروک بچه، کریر نوزاد، کالسکه نوزاد، کالسکه دوقلو، کالسکه عصایی، تاب برقی نوزاد، صندلی ماشین کودک، نی نی لای لای نوزاد، اسباب بازی کودک، لباس نوزادی، شیشه شیر نوزاد، شامپو بچه، سیسمونی نوزاد و کودک  از برندهای معتبر کالا می‌باشد. مامشو امکان تحویل رایگان برای خرید بالای 100 هزارتومان در تهران را برای شما فراهم نموده است.